Ľudia

...to je jedna veľká rodina.
 
DomovRegistráciaPrihlásenieHľadaťWebPodporujemettt
Posledná téma
» Skúšobný topík
Registrácia EmptySo 9 marec 2019 - 12:08 pre JarinoTN

» Pozvánka do UM
Registrácia EmptyŠt 8 november 2012 - 9:33 pre JarinoTN

» anketa
Registrácia EmptyNe 7 október 2012 - 6:22 pre JarinoTN

» Sokker kredit
Registrácia EmptyPi 27 apríl 2012 - 19:43 pre JarinoTN

» Podpora
Registrácia EmptyŠt 29 marec 2012 - 18:34 pre JarinoTN

» Ako si spraviť vlastnú elektráreň
Registrácia EmptyPo 12 marec 2012 - 20:48 pre JarinoTN

» UM Preklad
Registrácia EmptyUt 17 január 2012 - 19:56 pre JarinoTN

» Ako do fóra písať
Registrácia EmptyNe 13 november 2011 - 10:53 pre JarinoTN

» Ako sa registrovať na tomto fóre
Registrácia EmptyNe 13 november 2011 - 10:52 pre JarinoTN

Navigácia
 Portál
 Fórum
 Zoznam užívateľov
 Nastavenia
 FAQ
 Hľadať
Ľudia

Ľudia - Registračné podmienky


Aj keď sa administrátori a moderátori tohto fóra pokúsia odstrániť, alebo upraviť akýkoľvek všeobecne nežiadúci materiál tak rýchlo, ako je to len možné, je nemožné kontrolovať každý príspevok. Preto musíte brať na vedomie, že všetky príspevky v tomto fóre vyjadrujú pohľady a názory autora príspevku a nie administrátorov, moderátorov a webmastera (okrem príspevkov od týchto ľudí) a preto za ne nemôžu byť zodpovední.

Súhlasíte s tým, že nebudete posielať žiadne hanlivé, neslušné, vulgárne, nenávistné, zastrašujúce, sexuálne orientované alebo iné materiály, ktoré môžu porušovať zákony. Posielanie takýchto materiálov Vám môže privodiť okamžité a trvalé vyhostenie z fóra (a Váš ISP bude o Vašej činnosti informovaný). IP adresa všetkých príspevkov je zaznamenávaná pre prípad potreby vynútenia týchto podmienok. Súhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátori tohto fóra majú právo odstrániť, upraviť, presunúť alebo ukončiť akúkoľvek tému, kedykoľvek zistia, že odporuje týmto podmienkam. Ako užívateľ súhlasíte, že akékoľvek informácie, ktoré vložíte budú uložené v databáze. Pokiať nebudú tieto informácie prezradené tretej strane bez Vášho povolenia, nemôžu byť webmaster, administrátor a moderátori považovaní za zodpovedných za akékoľvek hackerské pokusy, ktoré môžu viesť k tomu, že dáta budú kompromitované.

Systém tohto fóra používa cookies k ukladaniu informácií na Vašom počítači. Tieto cookies neobsahujú žiadne informácie, ktoré ste vložil(a), slúžia len k zvýšeniu Vášho pohodlia pri prehliadaní. E-mailová adresa je používaná len pre potvrdenie Vašich registračných detailov a hesla (a pre poslanie nového hesla, pokiaľ ste zabudol aktuálne).

Kliknutím na Registráciu nižšie súhlasíte byť viazaný týmito podmienkami.

Mimo týchto pravidiel fóra si pozorne prečítajte aj informácie o nás a ostatné pravidlá vyplývajúce z používania Informácie o násZoznam užívateľovUžívateľské skupiny