Ľudia

...to je jedna veľká rodina.
 
DomovRegistráciaPrihlásenieHľadaťWebPodporujemettt
Posledná téma
» Skúšobný topík
Návod EmptySo 9 marec 2019 - 12:08 pre JarinoTN

» Pozvánka do UM
Návod EmptyŠt 8 november 2012 - 9:33 pre JarinoTN

» anketa
Návod EmptyNe 7 október 2012 - 6:22 pre JarinoTN

» Sokker kredit
Návod EmptyPi 27 apríl 2012 - 19:43 pre JarinoTN

» Podpora
Návod EmptyŠt 29 marec 2012 - 18:34 pre JarinoTN

» Ako si spraviť vlastnú elektráreň
Návod EmptyPo 12 marec 2012 - 20:48 pre JarinoTN

» UM Preklad
Návod EmptyUt 17 január 2012 - 19:56 pre JarinoTN

» Ako do fóra písať
Návod EmptyNe 13 november 2011 - 10:53 pre JarinoTN

» Ako sa registrovať na tomto fóre
Návod EmptyNe 13 november 2011 - 10:52 pre JarinoTN

Navigácia
 Portál
 Fórum
 Zoznam užívateľov
 Nastavenia
 FAQ
 Hľadať

 

 Návod

Goto down 
AutorSpráva
JarinoTN
Admin


Počet príspevkov : 181
Join date : 02.04.2010
Age : 40
Bydlisko : Dedinka neďaleko Trenčína

Návod Empty
OdoslaťPredmet: Návod   Návod EmptyŠt 6 január 2011 - 21:54

.................

Ak si dostatočne uvedomujeme výhodu, akú má nad nami stávková kancelária, ostávajú nám dve možnosti. Budeme sa spoliehať na šťastie, alebo použijeme niektorý z mnohých overených stávkových systémov. Samozrejme i v druhom prípade budeme potrebovať šťastie, ale naše šance na úspech sa radikálne zvyšuje. Jedným z mnohých stávkových systémov môže byť tzv progresia. Mnoho uznávaných stávkari uvádza tento systém ako jediný možný na obohranie bookmakerov. Zakladá sa na presvedčení, že nami tipovaný výsledok musí raz padnúť.

Najčastejšia verzia tohto systému je stávkovanie na remízy. Súvisí to s tým, že kurzy na remízu sa veľmi často pohybujú okolo 3,0 alebo vyššie. Dáme teda na zápas vybraného mužstva 20 kč na remízu. Ak mužstvo remizuje, vyhrali sme 60 korún. Ak však remíza nevyjde, v ďalšom zápase vybraného mužstva vsadíme opäť na remízu, ovšem už 40 korún. V prípade remízy vyhráme 120 kč, vyhrali sme teda 60 korún čistého. Ak však ani tentoraz nevyhráme, na ďalší zápas na remízu už vsadíme 80 korún. V momente, keď trafíte remízu, končíme celú sériu. Celý systém vyzerá veľmi jednoducho a úspešne, má ale aj svoje nevýhody. Hlavná nevýhoda je nedostatok financií.

Ak nami zvolenej mužstvo odohrá viac zápasov bez remízy, budeme musieť zvyšovať stávku s každým ďalším zápasom, až do veľmi vysokých súm. Môže sa stať, že nám dôjdu peniaze skôr, než remíza skutočne padne. Takže v progresii sú dôležité dve veci. Musíme si dobre rozvrhnúť naše finančné možnosti už pri výbere štartovej stávky, a taky si vybrať správne zápas a mužstvo, na ktoré budeme vsádzať. Pri výbere mužstva sa nám budú hodiť tabuľky a štatistiky. Musíme tiež pamätať na niektoré zásady:
-Nikdy neopustíme žiadne ligové stretnutia mužstva na ktoré sadíme (väčšinou práve vtedy zápas vychádza)
-Hráme iba ligové zápasy (poháre či priateľské zápasy vypúšťame)
-Zdvojnásobujeme vždy stávku a hráme až do konca série
Táto verzia progresie je najčastejšie používanou verziou, je určená hráčom s veľkými finančnými možnosťami. Sú miernejšie verzie tohto systému,
zaručujúce menšie výhry, ale nenúti Vás do investovania tak veľkých finančných súm. Progresia sa môže použiť aj na tikety s kombináciami (ako), nesmieme však zabudnúť na zdvojnásobenie stávky na ďalší tiket keď predchádzajúce nevyjde.
Návrat hore Goto down
http://ludia.slovakforum.net
JarinoTN
Admin


Počet príspevkov : 181
Join date : 02.04.2010
Age : 40
Bydlisko : Dedinka neďaleko Trenčína

Návod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návod   Návod EmptySo 15 október 2011 - 6:54

Ako tipovať a čoho sa vyvarovať pri stávkovaní
Tu uvádzame pár rád čoho sa vyvarovať pri stávkovaní po internete.
10 rád ako tipovať úspešne

Než začnete so stávkovaním, prejdite si desatoro rád na úspešný tip.
Poučte sa z našich dlhoročných skúseností a vyhnite sa začátečnickým chybám.

1. Keď podávate tiket, nedávajte na neho príliš veľa zápasov (max. 4)
2. Vyvarujte sa tipov na hostí (2). Ak už na ne dávate, použite radšej variant (X2). Koľkokrát silné tímy vonku zaváhate.
3. Pri tipovanie tenisových zápasov sa snažte zistiť zdravotný stav hráčov.
4. Snažte sa zápasy poistiť dvojtipy. Lepšie menšie kurz a vyhrať.
5. Netipujte zápasy o ktorých nemáte dostatok informácií, resp. podľa kurzu.
6. Netipujte priateľské zápasy, v ktorých nejde o nič. Môžu sa v nich zrodiť mnohé prekvapenia.
7. Netipujte zápasy domácich pohárov. Často sa stane, že favoriti postaví “béčko”.
8. Nehrajte pod vplyvom alkoholu alebo liekov
9. Hrajte iba oddýchnutí a sústredenie
10. Vsaďte len toľko, koľko si môžete dovoliť prehrať

Najčastejšie chyby pri tipovanie

* Nedostatok disciplíny – podľahnutie emóciám
* Poučenie z prehier (analyzujte vaše prehry)
* Túžba vyhrať ihneď späť prehraté peniaze
* Nedostatočne preskúmaná ponuka (používajte štatistické tabuľky)
* nepremyslené stávkovanie vo finančnej núdziSurebetting a arbitráže – istá stávka bez rizika
Filed under: rady a zajímavosti, Uncategorized by: admin
Určite už vás napadlo, že musí existovať nejaký spôsob stávkovania, ktorý zaručene bude fungovať a prinášať trvalé zisky. Áno, existuje a volá sa surebetting alias arbitráž. Tento spôsob stávkovanie zaručene funguje, ale vyžaduje veľký obnos peňazí rozdelených u desiatok stávkových kancelárií, znalosť pravidiel vyhodnocovanie výsledkov a hlavne dostatok času.

Čo je to Surebetting?

Surebetting (sure znamená isté, betting = stávkovanie) je stávkovanie s minimálnym rizikom s istou výhrou bez ohľadu na výsledok zápasu. Princípom tohto systému je využitie rozdielnosti kurzov u viac stávkových
kancelárií, kde sa odchýlky môžu pohybovať v riadku niekoľkých percent (väčšinou to je menej než 10%).

Arbitráže (využívanie kurzových rozdielov medzi sázkovkama k bezrizikovému zisku) majú svoje riziká.

* rozdielne pravidlá – dôležitým faktorom pre správne stávkovanie sure betu je znalosť pravidiel sázkovek. Napr. rozdielne hodnotenie remízy s vrátením vkladu, u basebale nadväznosť na štart nadhadzovača alebo skreč v tenise s vrátením vkladu pred odohraním 1. setu v tenise a pod).

* evidentná chyba v kurze – stávkovej spoločnosti majú v pravidlách dobre ošetrené prípady, v ktorých môžu spätne stronovat stávky uzavretej za evidentné chybu v kurze (napr. bookmaker omylom napíše o nulu viac apod) a takým prípadom sa treba vyhýbať, pretože to môže znamenať vrátenie vkladu.

* pomalosť – ak po vsadení prvej stávky budete dlho čakať na vsadenie protisázky u inej sázkovky, medzitým sa môže kurz zmeniť a razom prídete o možnosť výhry alebo to dokonca môže znamenať menšiu stratu

* vsadenie zlé stávky – tiež sa môže prihodiť, že omylom stavíte obe stávky na rovnakú príležitosť, napríklad namiesto OVER a UNDER vsadíte dvakrát OVER. Treba byť pozorný a vyvarovať sa omylom.

Ak vás táto taktika zaujala, určite odporúčam začať stávkovaním dvojcestných stávok, ktoré majú iba dva možné výsledky. Nečakajte veľké zisky, surebetting sa stal masovou záležitosťou a stávkové kancelárie si dávajú veľký pozor, aby sa chybám alebo pomalým reakciám pri zmenách kurzov vyhýbali a nedávali arberům príliš priestoru k arbitráži.

Istou nevýhodou surebetů je nízka životnosť stávkových účtu. Pri veľkých vkladoch dostanete skoro limit v podobe obmedzenia maximálneho vkladu na stávku a tým sa potom účet stáva nepoužiteľným. Stávkovým kanceláriám sa tento systém samozrejme nepáči a ak vyhodnotí, že ho používate, môžu vám zablokovať účet a skončíte s veľkou stratou.
Návrat hore Goto down
http://ludia.slovakforum.net
JarinoTN
Admin


Počet príspevkov : 181
Join date : 02.04.2010
Age : 40
Bydlisko : Dedinka neďaleko Trenčína

Návod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návod   Návod EmptySo 15 október 2011 - 6:59

STÁVKOVÉ BURZY
Filed under: Uncategorized by: admin
Ak sa vám stávkovanie zdá zábavné a neskúsili ste ešte stávkovú burzu, potom by ste mali vedieť, že ten naozajstný adrenalín vás ešte len čaká. Nízke kurzy, limity stávok a ďalšie obmedzenia? Nič také vás tu nečaká. Vitajte vo svete, kde sa kurzy menia každú sekundu a kde vy môžete byť tým, kto je menia!

Myšlienka stávkovej burzy je v podstate veľmi jednoduchá. Zatiaľ čo klasická stávková kancelária vypisuje kurzy a berie tak na seba riziko, že sa stávkujúcim bude dariť a oberú ju tak o peniaze, u prevádzkovateľa stávkovej burzy nič také nehrozí. Ten dá len priestor stávkujúcim a tí už si všetko vybavia medzi sebou – vypisujú si kurzy a taky na ne vsádza.

Betfair

Princíp je teda rovnaký, ako keď sa napríklad na futbal pozerajú tri kamaráti, z ktorých jeden veria domácim, druhý hosťom a tretí verí v remízu. Slovo dá slovo, capnú si a uzavrú tak stávku, v ktorej víťaz berie všetky vklady. K stávke nepotrebujú žiadnu stávkovú kanceláriu, všetko si vybavia medzi sebou.


Stávková burza funguje podobne, len je oveľa prepracovanejší. Predovšetkým, nesoupeříte s dvoma kamarátmi, ale sa státisícmi či milióny ďalších používateľov. To vám dáva veľkú šancu, že si budete mať u koho staviť, alebo že nalákajú stávkara, ak kurzy sami vypíšete. Tiež ponuka športov je oveľa širší, zhruba ako u bežnej stávkovej kancelárie.

Ako sa zaregistrovať

Stávkových búrz existuje niekoľko, ale najznámejší z nich je spoločnosť Betfair. Zaregistrovať sa u nej môžete tu, ak ste sa niekedy registrovali na bežné stávkové kancelárie, asi vás to ničím neprekvapí: zvolíte si užívateľské meno, heslo a menu v ktorej budete účet mať ( eurá alebo americké doláre).


Veľkou výhodou Betfair je veľký počet užívateľov. Zatiaľ čo u bežnej stávkovej kancelárie vám môže byť jedno, koľko má klientov, tu ste na počte ostatných stávkarov závislí – nezabudnite, že práve s nimi budete uzatvárať stávky, a čím viac ich je, tým lepšie pre vás.

Betfair má pre priaznivcov hazardu veľa lákadiel, napríklad kasíno, poker a ďalšie. Ak vás ale zaujíma športové stávkovanie, kliknite si v hornom menu na Športy, vyberte si svoj šport, zápas, na ktorý si chcete vsadiť, a dostaneme sa k tomu podstatnému …
Návrat hore Goto down
http://ludia.slovakforum.net
Sponsored content
Návod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návod   Návod Empty

Návrat hore Goto down
 
Návod
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Ľudia  :: Sokker :: Tipovačka :: Informácie-
Prejdi na: