Ľudia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ľudia

...to je jedna veľká rodina.
 
DomovRegistráciaPrihlásenieHľadaťLatest imagesWebPodporujemettt
Posledná téma
» Skúšobný topík
Pozvánka do UM EmptySo 9 marec 2019 - 12:08 pre Kludnet

» Pozvánka do UM
Pozvánka do UM EmptyŠt 8 november 2012 - 9:33 pre Kludnet

» anketa
Pozvánka do UM EmptyNe 7 október 2012 - 6:22 pre Kludnet

» Sokker kredit
Pozvánka do UM EmptyPi 27 apríl 2012 - 19:43 pre Kludnet

» Podpora
Pozvánka do UM EmptyŠt 29 marec 2012 - 18:34 pre Kludnet

» Ako si spraviť vlastnú elektráreň
Pozvánka do UM EmptyPo 12 marec 2012 - 20:48 pre Kludnet

» UM Preklad
Pozvánka do UM EmptyUt 17 január 2012 - 19:56 pre Kludnet

» Ako do fóra písať
Pozvánka do UM EmptyNe 13 november 2011 - 10:53 pre Kludnet

» Ako sa registrovať na tomto fóre
Pozvánka do UM EmptyNe 13 november 2011 - 10:52 pre Kludnet

Navigácia
 Portál
 Fórum
 Zoznam užívateľov
 Nastavenia
 FAQ
 Hľadať

 

 Pozvánka do UM

Goto down 
AutorSpráva
Kludnet
Admin



Počet príspevkov : 181
Join date : 02.04.2010
Age : 44
Bydlisko : Dedinka neďaleko Trenčína

Pozvánka do UM Empty
OdoslaťPredmet: Pozvánka do UM   Pozvánka do UM EmptyUt 19 júl 2011 - 18:23

Nová hra tipu futbalový manažér:Pozvánka do UM Um_ban10

Nová a najrýchlejšie sa rozvíjajúca futbalová hra, ktorá bola čerstvo preložená do Slovenčiny, (zatiaľ nedokonale, lebo sú problémy z mäkčeňmi a dĺžňami ale to sa má upraviť po skončení sezóny) . Hra ešte nebola preložená do Českého jazyka. Pridajte sa k nám, práve sa tam tvorí spločná Slovenská a Česká komunita hráčov. Zatiaľ je nás však málo na založenie vlastnej Národnej ligy, takže momentálne hráme len v medzinárodných ligách kde sú nemci, rusi, američani a iné krajiny spolu...

Na to aby bola nová Národná liga založená je potrebné, aby nás tam hralo dohromady aspoň 70 Slovákov a Čechov.. zatiaľ nás je asi polovica. Čoskoro sa tam bude končiť sezóna, a až sa skončí tak má sa vytvoriť naša vlastná národná súťaž... Na to aby sa vytvorila potrebujeme nových hráčov a dúfame že sa k nám pripojíš aj ty. Idea je asi takáto: Prvá liga bude spoločná, kde budú hrávať proti sebe najlepšie tímy z čiech a slovenska a potom budú druhé a tretie ligy a ďalšie ligy, ale tie už budú zvlášť české a slovenské. No neznie to zaujímavo ? Smile

Futbalové manažéri - hry, ktoré namiesto živého vysielania zápasov nechávajú svojich užívateľov pozerať len bezduché textové výpisy zo zápasov ani nerátam, tie sa z našou hrou nedajú ani porovnávať.

Naša hra je podobná hra ako momentálne svetová jednotka Sokker, zápasy sú tam tiež zobrazované v 2D. UM Manager sa zlepšuje približne raz za mesiac a Sokker tak raz za rok, takže UM Manager čoskoro predstihne kvalitou Sokker. Naviac Sokker je už starší a UM je v porovnaní s ním ešte len začínajúcou hrou...mali by ste vedieť že ani Sokker nebol vo svojich začiatkoch tak kvalitný ako je teraz. UM Manager sa určite oplatí skúsiť, a to hlavne teraz, keď sa v ňom bude tvoriť naša národná liga. UM Manager môžete hrať zadarmo rovnako ako aj Sokker.


Registrovať sa v našej hre môžete po kliknutí sem---> http://www.ultimatemanager.eu/game/home.aspx
Návrat hore Goto down
https://ludia.slovakforum.net
Kludnet
Admin



Počet príspevkov : 181
Join date : 02.04.2010
Age : 44
Bydlisko : Dedinka neďaleko Trenčína

Pozvánka do UM Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozvánka do UM   Pozvánka do UM EmptyPi 30 december 2011 - 14:36

Ja to teraz rozoberiem trošku obšírnejšie a porovnám pískanie ofsajdov v UM a aj v sokkri. Ale musím dodať že tento môj príspevok ešte nie je zatiaľ úplný a ešte ho budem upravovať

Maldini F.C - FC Divosi
Vzhľadom k tomu že tieto 2 tímy boli hráčskou kvalitou veľmi podobné a najväčšiu zmenu do hry vniesli rozdielne taktiky tak od tohto zápasu by som čakal v podstate to čo tu vidíme v štatistikách, ale s malými zmenami. Očakával by som že súper ktorý hrá menej ofenzívne sa bude samozrejme viacej brániť a tým rozdiel medzi počtom faulov bude vyšší než len o 2. Potom čo sa týka ofsajdov tak podľa rozostavení hráčov (predovšetkým postavenie obrancov a útočníkov oboch tímov) a skúseností zo sokkru by som čakal že ofsajdov bude mať viacej červený tím, lebo môj modrý tím hrá s vysunutou obranou na ofsajdové pasce. Ale nestalo sa tomu tak, lebo UM viacej pískal ofsajdy ktoré vyplývali z mojej útočnej nátlakovej hry a tak ja som mal 7 ofsajdov a červený len 2. Ak si takýto obrázok rozostavenia hráčov spravím v sokkri tak zistíme že v hre sokker by boli ofsajdy pískané úplne inak a to tak že moja vysunutá obrana ktorá stojí v jednej línii s červenými útočníkmi by vlastne tvorila tú klasickú ofsdajdovú pascu a červený útočníci by sa do nej často chytali pri svojich únikoch. Takže tam by mali väčší počet ofsajdov hráči červeného tímu.

Pozvánka do UM Um_zap10
1 GÓLY 8
6 Strely 14
55 Držanie lopty 45
3 Fauly 1
0 Žlté karty 0
0 Červené karty 0
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teraz si rozoberieme 2 zápas v ktorom hrajú tímy Flooderia - FC Divosi
V tomto prípade je môj červený súper Flooderia hráčmi určite slabší než ja ale v tomto zápase hrá naopak práve on ofenzívnou taktikou s vysunutou obranou a ja obyčajnou klasickou čo ponúka UMko. Od tohto zápasu by som čakal vzhľadom na jeho ďaleko vysunutú obranu že moji útočníci sa jednoducho a často dostanú do ofsajdov, ale opak je pravdou. Pretože Floderia svojou nátlakovou hrou spravila až 8 ofsajdov zatiaľ čo ja s modrými hráčmi a bežnou taktikou z UMka len 3. Za takéto pískanie ofsajdov sa viac menej zasadzovalo pár zahraničných moderátorov ktorý nie že chceli presne toto, ale nechceli aby sa v UMku tak ľahko využívali ofsajdové pasce pomocou vysunutých obrán ako je tomu často v sokkri. Ja osobne s týmto názorom asi 2 zahraničných modov nesúhlasím.

Pozvánka do UM Um_zap12
0 GÓLY 2
6 Strely 10
52 Držanie lopty 48
3 Fauly 1
0 Žlté karty 0
0 Červené karty 0

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No a teraz necháme moje zápasy bokom a rozoberieme si tvoj vlastný zápas, čo som si pozrel pár tvojich zápasov tak všetky si tuším odohral s nasledujúcou bledo modrou taktikou ktorú je vidieť na tomto obrázku:
Všimni si postavenie tvojich útočníkov ako si ich postavil v taktike, stále tvrdím že sú moc v predu a to všetci traja, Určite sa ti v zápase stane že napríklad 2 sa ti stihnú vrátiť, ale jeden to nestihne aj keby chcel a ofsajd sa ti často odpíska. Ak sa pozrieš hoci aj napríklad do hry sokker na obrázky z výpisu zápasov tak zistíš že drvivá väčšina dobrých taktikov máva svojich útočníkov postavených približne v strede súperovej polke ihriska zatiaľ čo ty ich tu máš až v súperovej šestnástke. Ja viem že ti tam nestoja celú dobu zápasu, no aj tak na tom obrázku tvoji útočníci kričia, stiahni ma dozadu Smile


Pozvánka do UM Um_zap13
Návrat hore Goto down
https://ludia.slovakforum.net
Kludnet
Admin



Počet príspevkov : 181
Join date : 02.04.2010
Age : 44
Bydlisko : Dedinka neďaleko Trenčína

Pozvánka do UM Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozvánka do UM   Pozvánka do UM EmptyŠt 8 november 2012 - 9:33

Návrat hore Goto down
https://ludia.slovakforum.net
Sponsored content





Pozvánka do UM Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pozvánka do UM   Pozvánka do UM Empty

Návrat hore Goto down
 
Pozvánka do UM
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Ľudia  :: Dôležité oznámenia :: Dôležité oznámenia-
Prejdi na: