Ľudia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ľudia

...to je jedna veľká rodina.
 
DomovRegistráciaPrihlásenieHľadaťLatest imagesWebPodporujemettt
Posledná téma
» Skúšobný topík
Ako platiť cez internet EmptySo 9 marec 2019 - 12:08 pre Kludnet

» Pozvánka do UM
Ako platiť cez internet EmptyŠt 8 november 2012 - 9:33 pre Kludnet

» anketa
Ako platiť cez internet EmptyNe 7 október 2012 - 6:22 pre Kludnet

» Sokker kredit
Ako platiť cez internet EmptyPi 27 apríl 2012 - 19:43 pre Kludnet

» Podpora
Ako platiť cez internet EmptyŠt 29 marec 2012 - 18:34 pre Kludnet

» Ako si spraviť vlastnú elektráreň
Ako platiť cez internet EmptyPo 12 marec 2012 - 20:48 pre Kludnet

» UM Preklad
Ako platiť cez internet EmptyUt 17 január 2012 - 19:56 pre Kludnet

» Ako do fóra písať
Ako platiť cez internet EmptyNe 13 november 2011 - 10:53 pre Kludnet

» Ako sa registrovať na tomto fóre
Ako platiť cez internet EmptyNe 13 november 2011 - 10:52 pre Kludnet

Navigácia
 Portál
 Fórum
 Zoznam užívateľov
 Nastavenia
 FAQ
 Hľadať

 

 Ako platiť cez internet

Goto down 
AutorSpráva
Kludnet
Admin



Počet príspevkov : 181
Join date : 02.04.2010
Age : 44
Bydlisko : Dedinka neďaleko Trenčína

Ako platiť cez internet Empty
OdoslaťPredmet: Ako platiť cez internet   Ako platiť cez internet EmptyNe 2 január 2011 - 14:40

paysafecard


Takže takto:
Kartu paysafecard si môžeš na Slovensku zakúpiť veľmi jednoducho tím že o ňu požiadaš na benzínových staniciach.
Môžeš si ju kúpiť v hodnote akú sa ty sám rozhodneš, je v hodnotách za 10, 25, 50, alebo 100 eur.
Benzínové stanice na ktorých ich môžeš kúpiť si môžeš nájsť na tejto stránke. Len tam zadáš svoju adresu a ono ti spraví mapku nájde ti na nej najbližšiu benzínku kde to kúpiš
_____________________________________________
http://www.paysafecard.com/sk/nakup/predajne-miesta/
_____________________________________________

Ako to vyzerá ked takou kartou platíš cez internet, to je veľmi jednoduché ukázať. Napríklad ja som skúsil zaplatiť niečo v inej hre totuto katrou, to čo som chcel pre seba kúpiť v tej hre stojí 4,99 Eura preto sa ti tam zobrazuje táto čiastka. Tú čiastku ti tam vždy nahodí inú, vždy to záleží od toho čo si v hre kupuješ.. toto je len na ukážku... okrem toho všimni si že túto sumu 4,99 eura ktorú mám platiť ja sa zobrazuje aj na konci tej internetovej adresy.. to sa tam vždy mení podľa toho koľko platíš.

Tvoja karta ktorú si kúpiš na tej benzínke napríklad za 10 eur, má tú hodnotu 10 eur aj na internete.... Tvoja karta má svoj vlastný pin kod ktorý ju odlišuje od iných kariet, ten pin kod tam vždy pri platení zadáš a ono ti potom automaticky odčíta tú sumu z tvojej karty. .. Nič viac tam písať nemusíš, pretože sumu ktorú platíš ti automaticky napíše hra, alebo hocijaká iná stránka... Až sa ti kredit na tvojej karte minie, alebo bude nedostatočný, tak si jednoducho kúpiš novú kartu na benzínovej pumpe... Je to obchodovanie cez internet úplne bez akehokoľvek udávania mena, alebo adresy, či telefonného čísla.. nič si úplne anonymný

Ako to vyzerá ked chceš niečo platiť si môžeš pozrieť tu.. táto stránka ti vyskočí ked budeš chcieť cez internet takto niečo zaplatiť
_________________________________________________
https://customer.cc.at.paysafecard.com/psccustomer/GetCustomerPanelServlet?currency=EUR&mid=1000000946&mtid=c4f7f929ca5a0b3c6965e8b50ff8f52d&amount=4.99&language=cs
Návrat hore Goto down
https://ludia.slovakforum.net
 
Ako platiť cez internet
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Ľudia  :: Kútik pre užívateľov :: Rôzne návody-
Prejdi na: